hudobnici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum pre všetkých hudobníkov
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 KDE SA DA VSADE HRAT

Goto down 
+4
Tomax
MaRceliuS
belinko
1_FIFO_1
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Tomax

Tomax


Počet príspevkov : 51
Age : 35
Location : Všade okolo, podobne ako Ježiš Kristus, len nie som svätý a ani mŕtvy.
Registration date : 26.09.2008

KDE SA DA VSADE HRAT - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KDE SA DA VSADE HRAT   KDE SA DA VSADE HRAT - Stránka 2 I_icon_minitimeSo október 11, 2008 8:10 am

pako4 napísal:
Tomax napísal:
MaRceliuS napísal:
Čo Ti hrabe, ešte mám platiť za to, aby som hral? Very Happy nestačí že miniem 150,- na bus keď idem do Máni? No ale inak nápad to nie je zlý, len treba aspoň 4 kapely, potom aké sú tam možnosti a tak... môžeme si tam otvoriť vlastný bar s občerstvením?? Very Happy


500 sk je nič ber to tak že pokiaľ dáš vstup 50 sk tak už 10 ľudí ti to vráti a 4 kapely sú zbytočnosť môj názor je max 3 a ideálne 2 mame to odskúšané a je to úplne v pohode.


akoze zbytocnost ... kamo to zalezi na tom aku akciu robi nie ... pokial to je v krcme tak ok nech su dve tri ale ked sala tak sa zide aj viac a spravit presny program pre kapely od kedy do kedy kto atd.

nechcem aby to blbo vyznelo ale nebol si tu ked tato debata začala spolu s touto debatou sa zrodila myslienka minifestu "AmFest" a keď sa pozorne pozrieš zistíš že ten ma aj rozpis aj program a všetko okolo toho............ je to síce v 2 odlišných topicoch ale je to tam
Návrat hore Goto down
http://www.novalue.tym.sk
 
KDE SA DA VSADE HRAT
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
hudobnici :: Ostatné :: Koncerty-
Prejdi na: